Náš tým

V současné době se o chod klubíku staráme v následujícím složení:

Věrka Kejlová

zakladatelka Klubíku MÁJA

Jsem maminkou dvou dětí, profesí jsem učitelka v MŠ. O lesní školky jsem se začala zajímat v roce 2012 s narozením mého syna a nedlouho na to jsem se rozhodla školku tohoto typu vytvořit i tady u nás. V roce 2013 se podařilo Dětský klubik MáJA zapsat do rejstříku a tím celé dobrodružství mohlo začít. Momentálně se již klubíku aktivně nevěnuji. Jsem na mateřské dovolené a pro klubík zajišťuji část administrativy. Všem zúčastněným fandím a děkuji, že se tak láskyplně, i když vím, že to vůbec není lehké, starají o to mé tzv. dítě, pomáhají mu vzkvétat a tím dávat radost dětem i rodičům.

Jitka Matyášová

koordinátorka klubíku, ředitelka o.p.s.

Jsem maminkou tří dětí, vzdělání mám přírodovědné pedagogického směru. Když jsem se na jaře 2014 rozhodovala, do které školky zapíšu tříletou dceru, narazila jsem na plakátek oznamující vznik nové lesní školky na Rakovnicku. Po setkání s Věrkou byla volba jasná. Líbila se mi pohodová atmosféra malého kolektivu a to, že jsou děti hlavně venku. Rok na to jsem dostala nabídku zde pracovat jako průvodkyně. Současně jsem přebrala větší část provozních záležitostí. Od září 2016 jsem na rodičovské dovolené a zároveň se podílím na provozu školky.

Věrka Pazdernatá

vedoucí průvodkyně

Mám dvě děti, vystudovala jsem střední zemědělskou školu a v září 2017 jsem zahájila dálkové studium na Střední pedagogické škole v Berouně, abych si doplnila pedagogické vzdělání. O Dětském klubíku MáJA jsem se dozvěděla od své sestry, která zde dříve pracovala jako průvodkyně. Několikrát jsem s ní školku navštívila a nadchla jsem se pro tuto myšlenku. Po mateřské dovolené se mi naskytla možnost zde pracovat jako průvodkyně, a tak jsem s radostí přijala. Práce v lesní školce pro mě není jen práce, ale přirozený pohyb a život s dětmi v přírodě. Ráda s nimi vyrážím za dobrodružstvím a učím se od nich. Parťáka nám dělá můj pes Ron, se kterým se všechny děti rychle zkamarádily.

Lucie Vávrová

průvodkyně